Únor 2007

Planety

14. února 2007 v 17:31 | Michal |  Planety
Merkur

Merkur je planeta nejbližší Slunci a nejmenší ve sluneční soustavě. Je to skalnatá planeta, posetá krátery podobně jako náš Měsíc. Má velmi řídkou atmosféru, tvořenou hlavně sodíkem, se stopami vodíku a helia.

Vtipy

6. února 2007 v 16:38 | Michal
  1. Baví se školáci za školou:Hoši,anonym s bombou už nezabírá! Zavoláme že se blíží vlna tsunami.
  2. Co koukáte? Tak jsem mu vytřel zrak.
  3. Potká policajt na obchůzce dva bezdomovce:Kde bydlíte? Zeptá se jich příšně. Nikde, odpoví jeden. A vy? Obrátí se k druhému. Já taky nikde, my jsme sousedé...
  4. Představte si,mého souseda pustili před týdnem z blázince a už se žení No asi se mu ta nemoc vrátila.
  5. Baví se dvě kamarádky:Vaříš smému muži? Jenom když ho chci naštvat.

Pohádky

5. února 2007 v 19:57 | Michal
Vítejte na mých nových stránkách
Pohádka Ráj
Jednou jsem byl v poli, nevím jestli jsem tam byl sám nebo s někým, prostě jsem se utíkal někam schovat. Najednou vidím tlustou vrstvu listí.
"Něco za tou vrstvou musí být" říkám si. Tak se rozhodnu, že se za tu vrstvu podívám. A co nevidím. Támhle vodopád tady rybník. Prostě ráj. Bylo vedro a tak jsem se rozhodl, že se vykoupu. Voda byla teplá a příjemná, hezky se mi v ní koupalo. Tak jsem se rozhodl, že tam budu chodit každý léto.
Pohádka Míša hraje fotbal
Jednoho letního dne dne šel Michal ven a viděl jak Lukáš z Davidem hrajou fotbal, tak se jich zeptal, jestli by fotbal nemohl hrát s nimi. Lukáš se zamyslel, a řekl ano. A tak tedy Michal hrál s Lukášem a s Davidem fotbal. Ale Michal pořád prohrával. A pak přišel jeden kluk a ten se zařadil do družstva s Michalem a ten byl strašně dobrý a Michal vyhrál.
Příště se můžete těšit na vtipy.