Únor 2014

Konec i sedmileté výročí

5. února 2014 v 19:57 | Michal |  Výroční články
Je tu konec tohoto blogu a právě v tento okamžik, kdy byl tento článek vydán je to přesně 7 let, co byl na tomto blogu publikován první článek. Je to nezkutečné, ale je tomu tak. Za tu dobu se tu nastřádalo 604 článků, velký počet obrázku a anket. Sedm let je, ale na život blogu dlouhá doba a tak i on musí jednou spadnout do neaktivity. Kdyby blog neskončil teď mohl skončit za měsíc nebo za rok. Nezazší termín, kdy měl blog končit byl červenec 2015, kdy má doletět sonda k Plutu, pokud budete tou dobou sledovat média, určitě by už vám tento blog k ničemu nebyl.
Za těch sedm let jsem stihl založit asi 5 blogů, nejúspěšnější z nich MHD simulátory převzal můj spoluredaktor Kolbenova, zbytek spadl po pár letech do neaktivity.
Proč vlastně končím ?
Poslední dobou mám na práci hodně jiných věcí než psát články. Hraji počítačové hry, chodím do třetího ročníku gymnázia a za dva měsíce se pokusím pořídit si řidičské oprávnění. Protože z toho desetiletého chlapce co zakládal tento blog se stal téměř dospělý jedinec a za chvíli bude dělat maturitu.
Celý rok 2014 pro mě znamená řadu změn, o některých jsem už psal výše. Jedna z největší změn je, ale to, že se tento rok stanu dospělým jedincem.
Užívejte si života, dělejte to co vás baví a možná se sejdeme úplně někde jinde než na tomto blogu. Pokud by jste, ale s koncem blogu nebyli spokojení můžete to napsat do komentářů, ale pochybuji, že tam bude tolik komentářů aby mě to přimělo dále psát články.